Köpek Pansiyonu

 

Köpek pansiyonumuz iki ayrı bölümden oluşmaktadır,uyumlu ve sosyal olan köpekleriniz ev içerisinde bizlerle birlikte 2 kattan oluşan kendi yaşam alanlarımız da vakit geçirmekteler. Diğer köpeklerle sosyal olmayan dostlarımız tamamen kendilerine ayrılmış olan ve odalardan oluşan aynı binanın en alt katında yine ev ortamında vakit geçiriyor olup,devamlı gözetimimiz ve ilgimiz altındalar.

Pansiyon da konaklama sürelerimiz de bir limit yoktur ve patili evlatlarınız siz ne kadar süre uygun görüyor ve ihtiyaç duyuyorsanız misafirimiz oluyorlar,istedikleri zaman bahçede ve istedikleri zaman evde bulunabiliyorlar. Bizde kafes yok,kennel yok,box yok,çocuklar tamamiyle özgür.

Yaz aylarında sizler tatil yaparken patili evlatlarınız da gönüllerince bizde tatil yapsınlar :) Diledikleri kadar,yine bizlerin gözetimi altında havuz da yüzüp eğlenebiliyorlar. Günlük oyun aktivitelerimiz mevcuttur,diğer pati dostlarıyla değil de bizlerle zaman geçirmek isterlerse  severek ve mutlulukla onlara bol vakit ayırıyoruz :)

Şayet köpeğiniz yaşlıysa,bakıma muhtaçsa,günün belli saatlerinde ilaç alıp belli bir düzende beslenmesi gerekiyorsa ve siz iş/günlük hayatınız dolayısıyla onların bakımın da sorun yaşıyorsanız biz onlarla itinayla ilgileniyoruz.

Ulaşım da sıkıntı yaşayan misafirlerimizi belli bir ücret karşılığı bizler gelip alıyoruz ve dilerseniz tekrar evlerine geri bırakıyoruz.

Hem eğitim hem de pansiyon için bizde kalacak patili konuklarımızın kesinlikle bulaşıcı bir hastalıkları bulunmamalı ve en önemlisi tüm aşıları tam olmalı. Yaşayacakları herhangi bir sağlık sorunların da veteriner hekimimiz hazır ve ayrıca aşı zamanları gelen köpeklerinizin aşıları tarafımızdan hekimimiz kotrolünde yapılacaktır. Çocuklarınızı bizlere teslim ederken aşı karneleri ve mamaları yanınızda bulunmalı ve köpeğiniz ile birlikte teslim etmelisiniz. Kızan dönemindeki dişi köpekleriniz bu süreçleri bitene kadar ayrı tutulmaktadır ve günlük ihtiyaçlarını ve aktivitelerini sadece dişi köpeklerle kotrolümüz altın da gerçekleştirebilmektedir.

 

 

 

 

 

Orman Çocukları Evi © Tüm Hakları Saklıdır.