Köpek Eğitimi

KÖPEK EĞİTİMİ
 

Köpek eğitimi denilince hemen herkesin aklına ilk olarak sahibinin her dediğini kayıtsız şartsız yerine getiren çok zeki köpekler gelir. Oysa hiç kimse bu deyimle ne denilmek istendiğini tam ve doğru olarak bilmemektedir.

Kimi köpek sahibi, eğitilmiş bir köpeği tanımlamakta güçlük çekerken, kimileri bu tanımı abartarak eşsiz bir varlığı anlatmaktan geri kalmazlar. Peki ya sizce eğitimli bir köpek nasıl olmalı dır ?

Eğitimli bir köpek, doğallığını kaybetmeden sahibinin isteklerini yerine getiren, verilen komut veya görevlerin önemini bilerek yapan köpektir. Köpek eğitimi ise, köpeğin yeteneklerini değerlendirip geliştirerek ona belirli işaretler karşısında nasıl davranması gerektiğini en basit yöntemlerle öğretilmesi anlamındadır. Köpek eğitmeni köpeğin ırkını, cinsini, yaşını, cüssesini, piskolojisini göz önüne alarak eğitimi yapmalıdır.. itaat eğitimleri 4 ila 6 hafta arasıdır .. son hafta köpek sahipleri de bize katılması gerekir .. köpeginiz evine döndugunde eğer bir eğitim sorunu yaşarsanız ücretsiz destek ve tekrar eğitimine alınır .. Eğitimler garantilidir 
ORMAN ÇOCUKLARI EVİN nde ödüle dayalı pozitif yaklaşımla mutlu köpekler ve mutlu aileler yaratıyoruz.. eğitim esnasında köpeğinizi dilediğinizde görebilir onunla zaman geçirebilir ve günübirlik tatil yapıp havuzda yüzebilirsiniz .. BURADA HERŞEY PATİLER İÇİN YAPILDI ÜLKENİN TEK KÖPEK TATİL EĞİTİM EĞLENCE MERKEZİNE SİZİDE BEKLERİZ.

Orman Çocukları Evi © Tüm Hakları Saklıdır.